JAHORINA- 26.-28.jula članovi PK “Era” učestvovali su na Jahorina Ultra Trailu, planinskoj trci čije staze vode obroncima Romanije, Ravne planine, grebena Trebevića i ski stazama Jahorine.
Na najdužoj distanci od 101km sa 4000m uspona naš Marko Djurovic osvojio je 6.mesto u jakoj konkurenciji, njemu je ovo ujedno i prvo takmičenje ovog tipa, što je veliki uspeh.
Ana Lapčević i Dragan Jocić uspešno su savladali distancu od 39km sa 2450m uspona. Start ove trke kretao je sa Baščaršije.
Emilija Josipović istrčala je distancu od 69km sa 2750m uspona.
Na Mini trailu koji se trčao u nedelju naši Mihailo Topalović i Davor Gacic trčali su 17km po obroncima Gole Jahorine, pri čemu je Davor završio trku kao treće plasirani, tako da nam postolje ni ovaj put nije izmaklo.

U nastavku leta, nakon BiH, slede neke nove avanture u Crnoj Gori.